KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12779422

nr 1277 9422

Johan Lundgren

(1920-1989), Sverige

Oljemålning, Landskap med hus. Signerad. Olja på duk, ej uppspänd, 48x52 cm

Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 30 september 2019
kl 19:54:58

Johan Lundgren

Läs mer om Johan Lundgren